Каталог
Каталог товаров X
Запис Запис

Сувеніри

Ціна
Наявність
Тематика
Вигляд
Наявність каміння
Дизайн
Поверхня
Вибрані 2 товаров из 2310

Від сувенірів до більше souvenirs: прикраса на згадку

Кожному з нас у житті доводилося приймати чи дарувати подарунки. Якщо має бути зустріч або візит, нам хочеться залишити про себе гарне враження не лише своїм зовнішнім виглядом та культурою спілкування, а й ще подарувавши на згадку певний предмет – сувенір. Вибір сувенірів величезний і залежить від багатьох факторів. Сьогодні мова піде про ювелірні сувеніри, які стають все більш популярними та затребуваними.

Ювелірний сувенір – для себе та для інших

Слово «сувенір» - французького походження і в перекладі означає "спогад, пам'ять". Перебуваючи в іншому місті чи країні, ми прагнемо привести звідти щось пам'ятне, наприклад, предмет, який би довго нагадував нам про цю подорож. Якщо ви хочете зробити презент значущій для вас людині, то стоїть купити ювелірний сувенір надовго збереже пам'ять про дарувальника та спогади про цю подію.

Що потрібно враховувати при купівлі ювелірного сувеніру?

1. Одним із найголовніших критеріїв вибору сувеніру є матеріал виготовлення, наприклад, золото будь-якого кольору.

2. Цільове призначення презенту. Для своїх родичів та близьких друзів вибрати ювелірний сувенір набагато простіше – ви знаєте їх інтереси та переваги! Складніше вибрати подарунок для шефа, колеги, лікаря. У такій ситуації необхідно зупинити вибір на ювелірному сувенірі, дизайн якого близький та зрозумілий більшості чи він відповідає професії того, кому він призначається.

3. Форма та розмір ювелірного виробу припускають велику варіативність вибору подарунка. Як ювелірний сувенір можуть виступати як об'ємні золоті статуетки, так та мініатюрні вироби, наприклад, запонки.

4. Дизайн сувеніру. Він включає не тільки тематичну складову, але і його декорування. Це може бути ювелірне емальування, наявність чи відсутність вставок, чорніння, ажурний візерунок та ін.

Де купити ювелірний сувенір?

Ювеліри студії золотих прикрас ручної роботи Еlitegold пропонують стильні та оригінальні сувеніриаксесуари – на всі випадки життя. Одним із таких виробів є, наприклад, грошова лопатка. Такий подарунок сподобається людині з почуттям гумору – на його лицьовій стороні вигравірувано напис « Загрібай гроші», на рукоятці – «На скарб». Прикраса виконана з золота з рельєфною та матовою поверхнею та призначено як жінкам, так і чоловікам. «Вушко» дозволяє прикріпити грошову лопатку до будь-якого предмета: косметичці, портмоне, сумочці або барсетці.

Оригінальний аксесуар – запонки швидкими темпами повертається до ювелірного гардеробу сучасного чоловіка. Особливо привабливо виглядає виріб, виготовлений із золота двох кольорів. В центрі ювелірного сувеніру – прямокутної застібки (з червоного золота) знаходиться опуклий прямокутник – із білого дорогоцінного металу. Авторські запонки від Еlitegold стануть гармонійним завершенням образу джентльмена.

Ви можете самостійно створити проект ювелірного сувеніру, точно догодивши адресату і потішивши приємним сюрпризом!

  
Фільтри товарів X
Ціна
грн грн
  • 18963грн
  • 81377грн
Наявність
Тематика
Вигляд
Наявність каміння
Дизайн
Поверхня